Genel Özellikler

Ekran Boyutu : 5.1″ Kapasitif Super AMOLED Ekran

Dahili Bellek : 32 GB

RAM : 3 GB

Kamera Çözünürlüğü : 16 Megapixel

Ekran Çözünürlüğü : 1440 x 2560

İşlemci : 4 Çekirdekli

İşlemci Hızı : 1.5 GHz

Hafıza Kart Desteği : Nano Slim

Dokunmatik Ekran/Görüntülü Görüşme : Var

3G/Bluetooth/GPS/Radyo/Entegre Kamera : Var

Arttırılabilir Hafıza/Çift Hat : Yok

Ekran Renk Sayısı : 16M

GSM Frekansları : 1800-1900-850-900 MHz

Boyutlar(GxDxY) : 142.1 x 70.1 x 7 mm

Ağırlık : 132 gr.

Samsung Galaxy S6 Edge; dünyanın ilk çift kenar ekranlı, parmak cam yüzeye sahip, hoş kıvrımları bulunan eşsiz bir metal-cam karışımı bir kasaya sahiptir.

Bu eşsiz telefon ile sık aradığınız kişiler için özel renkler atayarak sizleri kimlerin aradığını ve aramak istediğiniz kişilere daha hızlı ulaşmanızı sağlayan bir özelliğe sahiptir.

Samsung Galaxy S6 Edge; son derece gelişmiş ön ve arka kamerası sayesinde her nerede olursanız olun en iyi çözünürlüğe sahip fotografları elde etmenizi sağlar.

S6 Edge’in en önemli artı yönlerinden bir tanesi de çok hızlı şarj edilebilir olması ve bunu şarj pedi sayesinde kablo kullanımı olmadan yapabilmesi. Örnekleyecek olursak; 10 dakikalık bir şarj süresi ile ortalama bir film izleme süresine sahip olabilirsiniz.

Eski modellere oranla çok daha hızlı bir ön yükleme hızı ve uygulamaları çok seri bir şekilde açması ve 64 bitlik mimari desteğiyle de güçlü bir performans almanızı sağlar.

Samsung Galaxy S6 Edge’de  güvenlik de çok üst düzeyde. Çünkü KNOX, parmak izi tarayıcı ve sanal şifreleme yöntemleri ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış durumda.

Kısacası bir akıllı telefon için her ayrıntı düşünülmüş ve tasarlanmış. Bu cihaza sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey ise 3000 Türk Lirasını gözden çıkarmak…

Samsung Galaxy S6 Edge

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir