Canon EOS M3 18-55 IS Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Genel Özellikler

Kamera Çözünürlüğü : 24.2 Megapixel

Ekran Boyutu : 3″(inç)

Video Çözünürlüğü : 1080 P

Hafıza Kart Desteği : SD, SDHC, SDXC

Güç Seçeneği : Li-ion Şarj Edilebilir

Türkçe Dil Desteği : Var

Hassaslık : ISO 25600

Canon EOS M3 ile APS-C boyutlu 24.2 megapiksel CMOS sensör, güçlü DIGIC 6 işleme, Hybrid CMOS AFIII ile hızlı ve net odak, 4.2 kare/saniyeye kadar sürekli çekim ve Full-HD Video çekimi gibi özelliklerle kendinizi özgürce ifade edebilmeniz için tasarlanmıştır.

Taşıması kolay olan kompakt, hafif vev ışık gövdesiyle EOS M3, DSLR’nin tüm gücünün ve değiştirilebilir lenslerin her zaman elinizin altında ve ulaşılabilir olmasını sağlar.

Kullanıcı dostu dokunmatik ödüllü ara birim ile sezgisel dokunmatik ekranı ve selfie çekimi için istenilen açıya ulaşabilmenizi sağlayan mekanizması tercih edilebilirliğini arttırıyor.

Fotoğraf çekimi yapar gibi video çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi ve NFC sayesinde kablosuz bağlantı kurarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Canon EOS M3 cihazınız için lens değişimi, yuva adaptörü, EOS Speedlite flaş, elektronik vizör veya harici mikrofon aksesuarlarını ekleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılığınızı geliştirmek isterseniz eğer Canon EOS M3 sizin için tam da ideal olan olarak karşınızda duruyor. Bu eşsiz cihaz için ödemeniz gereken tutar ise ortalama 3000 Türk Lirası civarında. (Türkiye Satış Fiyatı)

 

Canon EOS M3 18-55 IS Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir