Samsung Galaxy S7

Genel Özellikler

İşletim Sistemi : Android

Kamera Çözünürlüğü : 12.0 Megapixel

Ekran Boyutu : 5.1″

Ekran Çözünürlüğü : 1440 x 2560

Ekran Renk Sayısı : 16 M

Dahili Bellek : 32 GB – 64 GB

RAM : 4 GB

Görüntülü Görüşme/Çift Hat/Hafıza Kart Desteği : Var

Batarya : 3000 mAh

Boyutlar : 142.4 x 69.6 x 7.9 mm

Ağırlık : 152 gr

Samsung Galaxy S7 ile şıklık, zerafet, eşsiz pürüzsüzlük ve güzelliği bir arada bulabileceksiniz. S7’nin en büyük artılarından bir tanesi ise suya ve toza karşı dayanıklı olması olarak gösterilebilir. Örnekleyecek olursak eğer; 1.5 metre derinliğindeki su içerisinde 30 dakikaya kadar kalabiliyor olmasını gösterebiliriz.

0.46 mm’lik arka kamera inceliği ve dual pixel özelliğine sahip olan 12 MP kamerası sayesinde profesyonel çekimler yapabilir ve dilediğiniz kareyi yakalama imkanı bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 ile şimdiye kadar ki oyun deneyimlerinizin en üst seviyesine çıkabilecek düzeyde tasarlanmış olan game tools uygulaması sayesinde bu deneyiminizi tüm dünyayla paylaşabileceksiniz. Oyun oynarken ısınma ve şarj problemi gibi yaşamış olduğunuz problemler tarihe karışıyor. Ayrıca Vulkan API’yi destekleyen teknoloji anlamındaki ilk cihazlar olduğundan efektler oldukça etkileyici düzeyde sizlerin hizmetine sunulmuş durumda…

Galaxy S7 nin 4 GB’lık RAM’i sayesinde tüm uygulama ve oyunlar sorunsuz şekilde, çok hızlı bir biçimde açılır ve çalışır. Ayrıca cihazın batarya ömrü 3000 mAh’dir.

Samsung’un yeni amiral gemileri olarak gösterilen iki cihazdan birisi olan Galaxy S7 ile şık, eşsiz ve harikulade bir cihaza sahip olacaksınız…

Samsung Galaxy S7

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir