Genel Özellikler

İşlemci Hızı : 1.8 GHz

İşlemci : 8 Çekirdekli

Ekran Boyutu : 5.5″ Super AMOLED Ekran

Kamera Çözünürlüğü : 13.0 Megapixel

Ekran Çözünürlüğü : 1920 x 1080

RAM : 2 GB

Dahili Bellek : 16 GB

Dokunmatik Ekran/Görüntülü Görüşme : Var

3G/4G/Radyo/GPS/Bluetooth/Entegre Kamera : Var

Java Desteği : Var

Çift Hat Desteği : Yok

Hafıza Kart Desteği : Nano Slim

Ağırlık : 133 gr-141 gr

Boyutlar(G x D x Y) : 150.9 x 75.9 x 6.3 mm – 151.0 x 76.2 x 6.3 mm

GSM Frekansları : 1800-1900-850-900 MHz

Samsung Galaxy A7; Samsung’un ilk metal gövdeli akıllı cep telefonu olma özelliğini taşıyan Samsung Galaxy A7, lüks ve yenilik akımının yanında 5.5″ Full HD Süper AMOLED ekrana sahiptir.

Samsung Galaxy A7 kullanıcılara şık, zarif ve sağlam metal gövdesiyle güvende olma hissini yaşatıyor.

Samsung Galaxy A7 4 farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Samsung Galaxy A7 ile selfie(özçekim) çekimlerinde Samsung’un yeni ses tanıma ve görüntü algılama yazılımları sayesinde akıllı otomatik selfie’ler çekebilme olanağına sahip olunabilecek. Ayrıca 120 derecelik geniş bir alanı kolayca tek bir kare içerisine sığdırabilir ve daha kalabalık çekimler yapabileceksiniz.

Samsung Galaxy A7 ile çekeceğiniz fotoğraf ve videolarda yeni yazılım sayesinde her ortamda en iyi ses ve görüntü teknolojisine sahip olacaksınız.

Sekiz çekirdekli işlemcisi sayesinde film izlemek, müzik dinlemek gibi uygulamaları yüksek hızda çalıştırabilme özelliği mevcut. LTE Cat 4 desteği ile yüksek hızda dosya indirim işlemlerini gerçekleştirebilir.

Samsung Galaxy A7 ultra güç tasarruf modu sayesinde gereksiz fonksiyonları kapatarak önemli ölçüde pil tüketimini azaltır ve telefonunuzu daha uzun süre kullabilme imkanına erişmiş olacaksınız.

Samsung’un bu yeni ürünü olan Galaxy A7 ile dilediğiniz gibi Full HD özellikte fotoğraf ve video çekebiliyor olma özelliği, yüksek CPU ile çalışan programları kolayca kullanabilir durumda olması, cihazın ultra güç tasarrufu sayesinde ekstra kullanıma imkan veriyor olması, özellikle selfie çılgınlığına dahil olan kullanıcıların sevebileceği en önemli özellik olarak söyleyebileceğim 120 derecelik açı ve yazılım sayesinde kusursuz selfie çekebilme özellikleri bu muazzam cihazı tercih etmenize neden olacak özelliklerden başlıcaları…

Samsung Galaxy A7 SM-A700 cep telefonunun günümüzde ortalama fiyatı 1600 Türk Lirası civarındadır.

Samsung Galaxy A7 SM-A700 Cep Telefonu

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir