Genel Özellikler

İşlemci : A7

İşlemci Hızı : 2.40 GHz

Ekran Boyutu : 7.9″

Ekran Çözünürlüğü : 2048 x 1536

Sabit Disk Kapasitesi : 128 GB

3G/Bluetooth/Görüntülü Görüşme : Var

Arttırılabilir Hafıza/HDMI Port : Yok

Wi-Fi : 802.11 a/b/g/n

Renk : Uzay Grisi

Ağırlık : 341 gr.

iPad mini 3 küçük, hızlı ve inanılmaz derecede yetenekli olabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ve tabiki önceki modellerine oranla daha da gelişmiş ve daha kapsamlı bir teknolojiye sahiptir. Touch ID ve iOS 8 gibi son sürümlerle donatılmış yenilikleri ve birden fazla renk seçeneği ile siz kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

iPad mini 3 küçük olmasına rağmen 64 bitlik işlemci ve A7 çip ile pil ömrünü kısaltmadan harikulade bir performans sunuyor. Adeta gücü cebinizde istediğiniz yere taşıyabiliyor olacaksınız.

iPad mini 3 tablet cihazında Touch ID teknolojisi ile parmak izinizi kullanarak dünyadaki en güvenli cihaza sahip olacaksınız. iTunes ve App Store’da güvenli olarak ücretli ve ücretsiz uygulamalara ulaşabilirsiniz.

iPad mini 3 ile yüksek çözünürlükte, net, berrak ve bir o kadar da göz alıcı fotoğraf ve videolar çekebileceksiniz. Panorama ve hızlandırılmış video modu özellikleri sayesinde en iyi derecede fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Ve görüntülü görüşme kalitesi de aynı kalitede kullanıcılara sunulmuş durumda.

iPad mini 3, iki anten ve MIMO teknolojisi ile olağanüstü düzeyde Wi-Fi performansına sahip olmanızı ve Wi-Fi+Cellular tablet modeli ile inanılmaz hızlarda içerikler indirebilir, video aktarabilir, AirDrop ile paylaşımda bulunabilir ve internette dilediğinizce gezinebilirsiniz.

iPad mini 3 ve iOS 8 birlikteliği ile tablet bilgisayarınızda başladığınız bir projeyi telefonunuzda yada bilgisayarınızda tamamlayabilirsiniz . iCloud özelliği sayesinde de belgelerinizi güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

iPad mini 3 cihazınız ile bir çok özelliği bir çok uygulamayı bir arada kullanabileceksiniz. Cihazın artı özelliklerini inceleyecek olursak yüksek depolama alanı ve yüksek performanslı işlemcisi ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz iPad mini 3 için ödemeniz gereken maddi değer ise ortalama olarak 2100 Türk Lirası civarındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iPad Mini 3 Tablet Bilgisayar

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir