Genel Özellikler

Koşu Bandı Tipi : Otomatik Eğimli

Çalışma Tipi : Motorlu

Eğim : %0 – %15 otomatik eğim

Maksimum Hız : 1 – 16 km. / Saat

Program Sayısı : 15 Hazır Program

Zemin Türü : Esnek Zemin

Giriş : MP3

Gösterge Bilgileri : Hız, Kalori, Mesafe, Nabız, Zaman, Body Fat

Yürüyüş Alanı : 44 x 135 cm

Taşıma Kapasitesi : 110 kg

Ağırlık : 60 kg

Cihaz Özellikleri : Radyo, Elden nabız ölçme, Body fat ile vücut yağı ölçme, Katlanılabilir Amortisörlü(Emniyetli Yavaş Açılma EFS Sistemi), Emniyet Anahtarı CE Kalite Belgesi

Dunlop Koşu Bandı 2.75 HP Speed cihazının öne çıkan özelliklerini inceleyecek olursak otomatik eğim özelliği, elden nabız ölçme özelliği ve içerisinde bulunan program özelliklerini sayabiliriz. Otomatik eğim özelliği ile cihazı rampa olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ve egzersizi keyifli ve daha faydalı hale getirebilirsiniz. Elden nabız ölçme özelliği sayesinde dilediğiniz anda her iki tutma kolundan tutarak nabız ölçümü yapabilirsiniz. Ve aktivitenize bu sonuca göre yön verebilirsiniz. Dunlop Koşu Bandı 2.75 HP Speed bünyesinde bulunan 15 adet farklı program ile kendi hedefinize göre oluşturabileceğiniz manuel programlara erişebilirsiniz.

Dunlop Koşu Bandı ile yapacağınız egzersizi hedef girerek belirleyebilirsiniz. Ayrıca hedefe ulaştığınızda cihaz sizi uyarır. Hedefinizi yaş, kalori veya süre girerek de planlayabilirsiniz. Cihazı hiç çalışmadan 10 dakika boyunca açık bırakırsanız cihaz kendiliğinden tasarruf moduna geçer ve herhangi bir tuşa bastığınız anda cihaz aktif haline döner.

Spor yaparak zayıflamak isteyenlere tavsiye verecek olursam eğer; Sadece spor hiçbir zaman yeterli değildir. Öncelikle kararlı olmalı, sağlıklı bir beslenme programına sahip olmalı ve aynı kararlılıkla yapılacak bir egzersiz programına sahip olmalısınız. Aynı şekilde hızlı çözüme ulaşmak isteyenler içinde mutlaka bir uzman eşliğinde, planlı ve programlı bir şekilde yapmanızı öneriyorum.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler için ideal bir ürün olan Dunlop Koşu Bandı ürününü satın almak için 2000 Türk Lirası (Türkiye Satış Fiyatı) civarında bir maddi değeri gözden çıkarmanız gerekiyor.

Dunlop Koşu Bandı 2.75 HP Speed

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir