Genel Özellikler

Ekran : 4″ Retina Ekran

Dahili Hafıza : 32 GB

Çip : Çift Çekirdekli A5 Çip

İşlemci : iOS 7

Kamera : 5 MP iSight Kamera

Apple iPod Touch 5.Nesil ince ve şık alüminyum kasaya sahip olmakla birlikte çok hafif bir cihaz olarak ön plana çıkıyor.

Apple iPod Touch 5.Nesil ürünü Apple EarPods kulaklık ile kaliteli ses dinleme özelliğine sahiptir. Apple iPod Touch 5.Nesil ürününe özel tasarlanan iPod Touch loop aygıtıyla düşürme korkusunu unutturuyor. iSight kamerası ile 1080p HD video, panaromik çekim, yüz tanıma ve LED flaş gibi özelliklere sahip bir kameraya da sahip olacaksınız.

Apple iPod Touch son sürümü olan 5.Nesil sürümü yüklü olan cihazımızı incelediğimizde 4″ Retina ekrana sahip, dahili hafızası ise 32 GB kapasiteye sahip, çip olarak ise dönemin en yüksek çip-seti olan A5 çip kullanmaktadır. Ayrıca cihazda iOS sürümü olarak iOS 7 kullanıyor olması ve 5 MP iSight kamera bulunması da cihazın artı yöndeki özelliklerinin başında geliyor.

Ayrıca cihaz içeriğinde iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote uygulamalarının son sürümü bulunuyor. Bu sayede yaratıcı ve üretken olma şansınız da artıyor. E-postalarınızı okuyabilir, internette sörf yapabilir, metin mesajı gönderebilir ve FaceTime görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu harikulade cihaza sahip olabilmek için 750 Türk Lirasını gözden çıkarmanız gerekiyor.(Türkiye Satış Fiyatı)

Apple iPod Touch 5.Nesil 32 GB MP3 Çalar

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir