Genel Özellikler

Konsol Kasa Tipi : Klasik

Kapasite : 500GB

Sony Play Station 4 oyun oynamak için en ideal adreslerden bir tanesi olarak karşımızda. Bu cihazı alarak bir çok arkadaşınızı kıskandıracak ve ilgi odağı olacaksınız. Çünkü bu cihaz son sistem teknolojiye sahip ve sizi adeta başından ayrılmak istemeyeceğiniz bir cihaz olma özelliği taşıyor. Play Station 4 sistemi dinamik, bağlantılı oyun oynama deneyimi sunması, güçlü grafikleri barındırması, yüksek hızlı bir işlemciyle donatılmış olması, akıllı kişiselleştirme imkanı sağlaması, entegre sosyal özellikleri ve yenilikçi ikinci ekran özellikleri sayesinde oyun oynamak için en ideal oyun konsolu olmaya aday.

Sony Play Station 4; rakipleri olan XBox ve Nintendo Wi gibi cihazları da bu son cihazı sayesinde geride bırakacak gibi duruyor. Bu cihazı tercih etmenizi sağlayacak bir çok özelliği içinde barındırıyor olması ve fiyatının da uygun sayılabilecek bir tutar olması da cihazın artı yöndeki özelliklerinden bir tanesi.

Rakipsiz içeriği sahip olan, oyuncuyu içine çeken oyun deneyimi sunuyor olması , en sevdiğiniz tüm dijital eğlence uygulamalarını bir araya getiren Sony Play Station 4 de her şeyin merkezinde oyuncular bulunmaktadır. Bu yüzden de Sony Play Station 4; oyun oynamayı zevke dönüştüren ve keyifli vakit geçirmenizi garanti eden bir cihazdır. Bu cihaza sahip olmak için ödemeniz gereken maddi değer ise ortalama 1300 TL civarında.(Türkiye Satış Fiyatı)

Sony Play Station 4(Hayallerinizdeki Oyun Konsolu)

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir