Genel Özellikler

Model Adı : Sony DSC-WX300W

Kamera Çözünürlüğü : 18.1 Megapixel

Video Çözünürlüğü : 1080 P

Ekran Boyutu : 3.0″

Optik Zoom : 20x

Dijital Zoom : 40x – 700x

Güç Seçeneği : Li-ion Şarj Edilebilir Pil

Video Kaydı : Var(HD)

Hafıza Kart Desteği : Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC

Ağırlık : 139 gr.

Sony DSC dijital fotoğraf makinesi ile dilediğiniz her yerde fotoğraf ve video çekimi yapabilirsiniz. Cihazın sahip olduğu 20x optik zoom ile çektiğiniz fotoğraf ve videolarda en detaylı incelemeleri bile net ve kusursuz görebilirsiniz. Cihazın küçük oluşu ve tek şarj ile 500 fotoğraf çekebilme imkanı sağlaması tercih edilir olma özelliğini arttıran özelliklerden birkaçı.

Sony DSC dijital fotoğraf makinesi ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşmak istediğinizde cihazınızda bulunan dahili Wi-Fi özelliğiyle fotoğraflarınızı akıllı telefonunuza, taşınabilir tabletinize veya bilgisayarınıza kolayca aktararak paylaşım sağlayabilirsiniz.

Sony firması son yıllarda olduğu gibi Sony DSC-WX300W dijital fotoğraf makinesi içinde kendi lensi olan G Lensi kullanmıştır.

Sony DSC dijital fotoğraf makinesi size kolay kullanım sağlayacak özelliklerden bir tanesi de her çekimde farklı ayar yapmak zorunda olmamanız. Çünkü cihazınız sizin için en uygun ayarları kendisi ayarlayarak kolay bir kullanıma sahip olmanızı sağlar.

Sony DSC  cihazınızın eski Sony modellerine oranla en önemli değişikliklerinden bir tanesi ise kendi lensi olan G Lens’i kullanıyor olmasıdır. Cihaz için ödemeniz gereken fiyat ise ortalama 800 Türk Lirası civarında…

Sony DSC Dijital Fotoğraf Makinesi

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir