Genel Özellikler

Sensör Tipi : CMOS

Zoom Aralığı (Optik) : 31x – 40x

Görüntü Sabitleyici : Var

Kayıt Tipi : Standard Definition (SD)

Kayıt Medyası : SDXC, SDHC, SD

Ekran Boyutu : 2.7″

Ağırlık : 178gr – 186gr

Güç Seçeneği : Li-ion Şarj Edilebilir

Panasonic HC V110 Video Kamera sayesinde 31x-40x aralığında optik zoom’a sahip olacaksınız. Panasonic HC V110 Video Kamera CMOS sensöre sahiptir.

Panasonic HC V110 Video Kameranın eksi yönlerine baktığımızda karşımıza çıkan olumsuz özellikleri ise HD kayıt yapma özelliğinin olmaması ve fotoğraf çekememe özelliğidir. Bunun dışında bir kameradan beklediğiniz tüm özellikleri karşılayabilecek nitelikte bir kamera olarak karşımıza çıkıyor. Avucunuzun içinde kolayca kullanacağınız bu cihazı yanınızdan hiç ayıramayacaksınız.

Kayıt yeri olarak kullanılan hafıza kartı bölmesine yerleştirilecek olan SDHC, SDXC ve SD hafıza kartlarına kayıt yapabilme olanağı sağlayan Panasonic HC V110 Video Kamera güç olarak şarj edilebilir Li-ion pil kullanılmıştır. Cihazın en çok kullanacağınız kısımlarından olan  2.7″(inç) ekranı siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Panasonic markasının piyasanın gediklilerinden olması ve teknolojiyi takip etmesi açısından kutlayarak takip etmeye devam ediyorum. Ayrıca bu yazımızın konusu olan bu cihaz bir çok kullanıcı için yeterli olacağı gibi daha fazlasını isteyenler için yetersiz kalacağı aşikar. Çünkü cihazın sadece video çekimi yapması ve bu çekimi de SD olarak kayıt altına alıyor olması cihazın albenisini düşürüyor. Özelliklerini kullanımına yeterli olacak kullanıcılar için kaçırılmadan alınacak bir cihaz olan HC V110 modeli için 800 Türk Lirasını gözden çıkarmanız gerekecek.

Panasonic HC V110 Video Kamera

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir