Genel Özellikler

Model Adı : LX-13575

İç Hacim : 40 Lt

Güç : 1650 Watt

Tepsi Sayısı : 2 Adet

Zil Uyarısı : Var

Renk : Fuşya

Luxell  Mini Fırın ürününün artı özelliklerinden bazıları 1650 Watt gücünde olması ve 40 Lt iç hacime sahip olması, zil uyarısı ve zaman ayarlı olmasıdır.

Luxell Mini Fırın ile ısıyı yoğunlaştırarak yansıtan emaye iç hazneye sahip olan yüksek ısıya dayanıklı özel cam bulunduruyor olması da tercih edilebilirliğini arttıran özelliklerindendir. Ayrıca ayarlanabilir termostat CR-Nİ ızgara ve uzun ömürlü paslanmaz CR-Nİ rezistans bulunduran bir üründür. Luxell  Mini Fırın içerisinde bir adet köşeli emaye tepsi ve yuvarlak emaye tepsi bulunmaktadır. Ürünün kendine özgü olan CR-Nİ ızgara ve uzun ömürlü CR-Nİ rezistans ürünün uzun ömürlü ve daha kullanışlı hale getirilmesine katkıda bulunmuş görünüyor. Elektrikli olması ve turbo özelliğin olması da Luxell Fuşya Börekçi Mini Fırını tercih etmenizi sağlayacak nedenlerden bir tanesidir.

Ev hanımlarının mutfaktaki en önemli yardımcılarından birisi olan Luxell mini fırınla  börek, kek, baklava ve ev yemeklerini kolayca yapabilirsiniz. Fırına attığınız yiyecek piştiği zaman zil uyarısı ile size haber verir. Ayrıca zaman ayarı özelliği ile zamanı ekonomik kullanabilirsiniz.

Evlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday olan bu ürüne sahip olabilmek için gözden çıkarmanız maddi değer ise ortalama 200 Türk Lirası civarındadır. (Türkiye Satış Fiyatı)

Luxell Mini Fırın

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir