Genel Özellikler

Model Adı  TH-1800W

Isıtıcı türü : Kule Tipi

Isıtıcı Gücü : 1800 W

Gövde : Alüminyum Gövde

Kullanım Modları : 900-1800 W

Termostat : Var

Infrared Teknoloji : Var

Uzaktan Kumanda : Yok

Kademe : 3 kademeli (Kapalı-Düşük Güç-Yüksek Güç)

Boyutlar : 41 x 32.5 x 115 cm

Kumtel TH-1800W karbon elektrikli ısıtıcısı ile eviniz sımsıcak bir havaya kavuşacaksınız.

Kumtel TH-1800W ile 900 Watt ve 1800 Watt olmak üzere iki farklı derecesiyle ayarlanabilir durumda olan ısıtıcı sayesinde odanız çok hızlı bir şekilde ısınır. Kumtel TH-1800W Tower Dikey Karbon Isıtıcı termostatlı olan ve oda sıcaklığı belirli bir dereceye ulaştığında kendiliğinden bir alt kademeye düşen teknolojisi sayesinde sizleri bunaltmaz ve herhangi istenmeyen bir sonucun ortaya çıkmasına engel olur.

Kumtel TH-1800W cihazı ile birlikte taşıma kulp ve kablonuzu sararak fazla kabloların görüntüsünden uzak  olma özellikleri sayesinde çok yer kaplamayan şık bir ürüne de sahip olacaksınız. Bu teknoloji harikası cihaz sizleri yüksek fatura ödeme derdinden kurtaracak. Çünkü enerji tüketimi diğer ürünlere göre daha uygun ve ekonomiktir.

Kumtel TH-1800W ile karbon elektrikli ısıtıcı sayesinde hem evinizi ısıtacak hemde şık ve dikey görünümlü bir cihaza sahip olacaksınız. Karbon termostatlı infrared özellikli bu elektrikli ısıtıcıya sahip olmak için gereken maddi değer ortalama 230 Türk Lirası ödemeniz yeterli olacaktır.

Kumtel Tower Dikey Karbon Isıtıcı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir