Samsung Galaxy Gear S2 image 001
Genel Özellikler

İşlemci : Exynos 3250

İşlemci Hızı : 1 GHz

İşletim Sistemi : Tizen

Uyumlu İşletim Sistemi : Android 4.4 ve üzeri

Ekran Tipi : Tam Dairesel sAmOLED

Ekran Çözünürlüğü : 360 x 360 (302ppi)

Ekran Boyutu : 1.2″(inç)

RAM : 512 MB

Depolama : 4 GB

Bağlantılar : Bluetooth 4.1, Wi-Fi, NFC

Sensörler : Acc, Gyro, HRM, Barometre, Ortam Işığı

Batarya Kapasitesi : 250 mAh

Batarya Ömrü : 121 saate kadar

Bluetooth : 4.1

Wlan(Standartlar) : 802.11 b/g/n

Boyutlar : 42.3 mm – 49.8 mm – 11.4 mm

Ağırlık : 47 gr.

Samsung Gear S2 bileğinize ince ve şık şekilde oturan dayanıklı, paslanmaz çelik gövdesi ile tam dairesel bir biçime sahiptir. Saat ekranını özelleştirmek ve kordonları değiştirmek sizin elinizde ve çok basit ve kolaydır.

Samsung Gear S2 ile yalnızca kolunuzu bükerek başlıca akıllı telefon özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Uzun mailleri okumak, bir harita görüntüsünü yakınlaştırmak veya oynatılan bir müzik parçasını atlamak veya değiştirmek için Samsung Gear S2 için mekanizmasında bulunan bezel halkayı hafifçe döndürmeniz yeterli olacaktır. Ve her dönüşte size sağladığı kolaylık sizin hayattan daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

Samsung Gear S2 ile sağlık verilerinizi kontrol etmeniz de artık çok kolay ve pratik bir biçimde bu akıllı saatin içinde sizlere sunuluyor. Günlük faaliyet raporlarını, kalp atış hızınızı, su ve kafein oranını takip edebilirsiniz. Kendiliğinden gelen motivasyon mesajları ile de fit ve sağlıklı kalmaya devam edeceksiniz.

Samsung Gear S2 cihazınızı şarj etmeniz de bir hayli kolay. Çünkü kablosuz şarj makinesi sayesinde kolayca cihazınızı şarj edebileceksiniz. 

Samsung Gear S2 Sport SM-R720 Akıllı Saati satın alarak bir çok yeniliğe ve hayatınızı kolaylaştıracak özelliğe sahip olacaksınız. Bunların en önemlileri çok işlevli bir saatiniz olacak olması. Bir diğer özellik ise bu cihaz sayesinde telefonunuzu elinize almadan bir çok işinizi halledecek olabilmeniz. Yine düşündüğümüzde hepimiz az ya da çok sporla uğraşıyoruz… Bu vakitlerimizde telefonumuzdan uzak kalıyoruz ve işlerimiz yarım kalabiliyor. İşte bu cihaz sayesinde işlerinizi vakit kaybetmeden sonuçlandıracaksınız. Kolay kullanımı ve yeterli derecedeki pil ömrü ile sizlere şıklığı ve bir çok özelliği kolayca kullanabilme imkanını sunacak olan bu cihazı almak için sabırsızlıkla en yakın teknoloji mağazasına giderek ürünü almanızı tavsiye edebilirim…

Samsung Gear S2 cihazını satın almak için gözden çıkarmanız gereken maddi değer ise 900 Türk Lirası.

Samsung Gear S2 Sport SM-R720 Akıllı Saat

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir