Genel Özellikler

İşletim Sistemi : Apple watchOS

Kasa : Anodize Alüminyum Kasa

Ekran : Ion- X Cam Ekran (Alümina Silikat özelliğe sahip)

Bluetooth : Var ( iPhone’dan iPhone a)

Saat ve Tarih Gösterimi : Var

Kordon Uzunluğu : 38mm – 42 mm

Batarya : Var

Apple watch sport modelinin üst görselde bulunan bu ürünü(Kordon uzunluğu 42 mm olan) 140 – 210 mm arası bilek ölçüsüne sahip olan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Apple watch sport akıllı saati kullanabilmek için iOS 8.2 ve daha yeni sürümün yüklü olduğu iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, veya iPhone 6S Plus cihazlarından birisine sahip olmanız gerekmektedir. Cihazın içerisinde watchOS yüklü olmakla birlikte watch OS2 ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilir.

Cihazda standart alüminyumdan %60 daha sağlam ve daha hafif anodize alüminyum kasaya sahiptir. Gümüş, uzay grisi, sarı altın ve roze altın gibi renk seçeneklerine sahiptir. Yine aynı şekilde mükemmele yakın olarak tasarlanan çok yumuşak ve kullanışlı olan kordonları da çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Apple watch sport modelinin ekranı ise çizilmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklı ve sağlam olmakla birlikte  hafif bir madde olan alümina silikat cam ile korunuyor.

Apple watch sport ile spor yapma isteğiniz de artacak . Çünkü cihazın içerisinde bulunan antrenman programlarını barındıran antrenman uygulaması bulunuyor. Ayrıca gün içerisinde yaptığınız hareket, duraksama ve aktif olduğunuz zamanları bir halka şeklinde görsel olarak sunuyor.

Bu akıllı saati tercih etmenizi sağlayacak en önemli etkenlerden bazılarını ise sıralayacak olursak eğer; Bildirimlerinizi anında alıp yanıtlamanız, günlük aktivite durumunuzu takip edebilmeniz, müziğinizi sesinizle kontrol edebilmeniz ve temel özelliklere ulaşabilmeniz olarak sıralayabiliriz. Ve en önemlisi tüm bu özelliklere sadece bileğinizi kaldırarak ulaşacaksınız.

Apple watch sport ile bildirimler, Siri ve akıllı cüzdanınıza da kolayca ulaşabileceksiniz. Dilediğiniz her şeyi planlamak ve yönetmek sizin elinizde.

Apple watch sport a sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise ortalama 1400 Türk Lirası ile 2500 Türk Lirası arasında değişiyor. (Türkiye Satış Fiyatı)

Apple Watch Sport

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir